Sobotnie spotkanie z Szymonem Majewskim w Ceglarni w Jarosławkach
W minioną sobotę, Ceglarnia w Jarosławkach wypełniona była po brzegi. Widownia nie zawiodła, Stand up „Kto Panu to zrobił?” w wykonaniu Szymona Majewskiego przyciągnął ponad 200 uczestników.
Spotkanie ze znanym dziennikarzem, prezenterem radiowym i telewizyjnym, satyrykiem, showmanem oraz autorem książek upłynęło w przezabawnej atmosferze. Autorski program gwiazdy nie pozostawił żadnych wątpliwości, że poczucie humoru i czytanie książek może iść w parze. Charyzma artysty z pewnością nie pozostawiła bez odpowiedzi tematów tabu.
Poniżej fotorelacja z sobotniego wydarzenia.
Projekt „Ważna strona literatury” realizowany przez Centrum Kultury Książ Wlkp. dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Zdjęcia przedstawiają uczestników stand up - „Kto Panu to zrobił” z dnia 18 października 2025 roku.
Fot. Centrum Kultury Książ Wlkp.
Artykuł przygotowała: Olga Mikołajczak-Bielak
Pomoc administracyjna