Aktualności

22.02.2017

Oceniamy pierwszą edycję ksiąskiego Budżetu Obywatelskiego

Szanowni Mieszkańcy!

Za nami pierwsza edycja ksiąskiego Budżetu Obywatelskiego. Po raz kolejny serdecznie dziękujemy Państwu za zaangażowanie i rozpowszechnianie tak ważnej dla wszystkich Mieszkańców, inicjatywy społecznej.

Bardzo istotne jest jednak, aby z każdą kolejną edycją Budżet Obywatelski niósł ze sobą większą jakość i profesjonalizm. Kierujemy więc do Państwa - Mieszkańców naszej Gminy, prośbę o podzielenie się z nami wszelkimi sugestiami, komentarzami i uwagami na temat przeprowadzonych w ubiegłym roku, konsultacji. Każda opinia i spostrzeżenie, będą dla nas niezwykle cenne.

W celu dokonania oceny inauguracyjnej edycji Budżetu Obywatelskiego Gminy Książ Wlkp. oraz przedstawienia propozycji zmian przy konstruowaniu kolejnej, przygotowaliśmy dla Państwa krótką ankietę, która będzie aktywna do 22 marca 2017r.

Link do ankiety https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeboDODmXG-v8h5IOPQETUl8Ge5elmGBvUVm42fXb_Kyiw8-A/viewform

Poza tym, jeśli mają Państwo jakieś dodatkowe uwagi, sugestie lub propozycje dotyczące ksiąskiego Budżetu Obywatelskiego na 2018 rok, prosimy kierować je na adres mailowy: mirela.grzeskowiak@ksiaz-wlkp.pl, w terminie do 22 marca 2017r.