Aktualności

21.07.2017

Zapraszamy do zgłaszania zadań do Budżetu Obywatelskiego Gminy Książ Wlkp. na 2018 rok - pozostało tylko 10 dni!

Przypominamy iż trwa- rozpoczęta 1 czerwca - kampania informacyjno- promocyjna dotycząca Budżetu Obywatelskiego Gminy Książ Wlkp. na 2018 rok. Jeszcze przez najbliższe 10 dni, do 31 lipca br., pełnoletni mieszkańcy naszej Gminy mogą zgłaszać zadania do realizacji w ramach ksiąskiego budżetu partycypacyjnego.

Do dnia dzisiejszego, do miejscowego magistratu wpłynął 1 wniosek. Zachęcamy zatem do czynnego uczestnictwa w bieżącej edycji i składania Formularzy zgłoszenia zadania, a także korzystania z możliwości pozyskania informacji na temat budżetu obywatelskiego. Ze swej strony zapewniamy Państwa, iż pomoc z Urzędu służyć będzie wyjaśnianiu - nasuwających się w trakcie przygotowania dokumentacji - wątpliwości.

Zatem, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, w tym odnoszące się do wypełniania niezbędnych formularzy, zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach pracy Urzędu: w poniedziałek od 8.00 do 16.00, a od wtorku do piątku, od 7.00 do 15.00. Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. 61 2822021 lub mailowego budżet.obywatelski@ksiaz-wlkp.pl.