Archiwum

Czerwiec 2015

26.06.2015

Informacja

W załączeniu znajdą Państwo wykaz nieruchomości gruntowych położonych w Książu Wlkp. przeznaczonych do sprzedaży

26.06.2015

Fundusze Europejskie dla organizacji pozarządowych

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza na spotkanie konsultacyjne dotyczące planowanego wsparcia dla organizacji pozarządowych, przeznaczonego na aktywizację społeczną i zawodową. Spotkanie odbędzie się w środę, 1 lipca br., o godzinie 10.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie („klub” Urzędu Miejskiego).

26.06.2015

Prośba o pomoc w ustaleniu lokalizacji obiektów

Stowarzyszenie Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego- Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości przystąpiło do realizacji projektu pod nazwą „Zachowanie lokalnego dziedzictwa- pomniki, obeliski, płyty upamiętniające w krajobrazie regionu śremskiego i Krobi” . W związku z powyższym, zwracamy się z uprzejmą prośbą do Mieszkańców gminy Książ Wielkopolski, o pomoc w zlokalizowaniu w/w obiektów.

25.06.2015

DEBATA O POLSKIEJ EDUKACJI

Na prośbę Dyrektora DDIiP MEN, przekazujemy w załączeniu list minister edukacji narodowej Joanny Kluzik-Rostkowskiej z zaproszeniem do debaty o polskiej edukacji. Dyskusja toczyć się będzie na portalu www.nasza.edukacja.men.gov.pl.

25.06.2015

Wakacje z ksiąskim Centrum Kultury

Centrum Kultury Książ Wlkp. przygotowało specjalną wakacyjną ofertę skierowaną dla dzieci i młodzieży. Zajęcia i warsztaty tematyczne odbywać się będą nie tylko w Książu Wlkp., ale również w wybranych miejscowościach na terenie gminy.