Aktualności

06.08.2019

Nowe spojrzenie na Tereny Rekreacyjne w Jarosławkach

W związku z udziałem Gminy Książ Wlkp. w projekcie grantowym „Partycypacja w Planowaniu”, 10 lipca br. zorganizowano wizję lokalną na Terenie Rekreacyjnym w Jarosławkach. W spotkaniu tym uczestniczyli przedstawiciele Nadleśnictwa Piaski, Dyrektor Centrum Kultury Książ Wlkp. oraz przedstawiciele tutejszego magistratu. Podczas spaceru omówiono problemy z jakimi na co dzień borykają się właściciele gruntów, letniskowcy oraz zarządzający tym terenem. Wspólna wizja w terenie pozwoliła na wymianę poglądów i doświadczeń.

Mamy nadzieję, że zaowocuje współpracą na dalszym etapie tworzenia dokumentów planistycznych oraz pozwoli wspólnie osiągnąć zamierzony cel jakim jest poprawa ładu przestrzennego nad jeziorem.

Przypominamy jednocześnie, że projekt „Partycypacja w Planowaniu” dotyczy konsultacji społecznych które mają na celu zaangażować mieszkańców do udziału
w podejmowaniu decyzji o przestrzeni.

Drodzy Mieszkańcy – już niebawem na naszej stronie pojawi się relacja z eventu który, odbył się w niedzielę - 28 lipca 2019 r. w Jarosławkach.

Wszystkim uczestnikom którzy, zechcieli poświecić odrobinkę swego czasu i czynnie brali udział w konsultacjach - dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy.

Galeria