Aktualności

19.03.2018

Bezpłatne badanie ostrości wzroku

Firma Apollooptyk serdecznie zaprasza wszystkie osoby powyżej 15 roku życia na bezpłatne badanie wzroku, podczas którego możliwy będzie zakup okularów korekcyjnych w promocyjnych cenach.

16.03.2018

Indywidualne numery kont
do dokonywania opłat za gospodarowanie odpadami

W ślad za indywidualnymi numerami kont podatnika, tut. Urząd wprowadza system nadawania indywidualnych numerów kont do dokonywania opłat za zagospodarowanie odpadami. Ma on na celu nie tylko usprawnienie procesu ewidencji wpłat, ale także bieżący monitoring stanu rachunku i ewentualnych zaległości. W związku z powyższym, począwszy od 8 marca br. do osób, które złożyły deklaracje śmieciowe, wysyłane są zawiadomienia dotyczące przypisanego indywidualnego numeru konta.

16.03.2018

Kontrole w zakresie gospodarowania wodami deszczowymi na terenie nieruchomości

Zakład Usług Komunalnych w Książu Wlkp. informuje, że w najbliższym czasie rozpoczną się kontrole gospodarowania wodami deszczowymi na terenie nieruchomości. Szczególna uwaga zostanie zwrócona na problem nielegalnego odprowadzania wód drenażowych i deszczowych do sieci kanalizacji sanitarnej

16.03.2018

Remonty i profilowanie dróg gruntowych i tłuczniowych w 2018 r.

W br. remonty nawierzchni dróg gminnych na terenie gminy Książ Wlkp. wykonywać będzie Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe CYNK s.c. Edward Cynka i wspólnicy z siedzibą w Sosnowcu, ul. Nadwarciańska 8, 63-100 Śrem.

16.03.2018

OSTRZEŻENIE
Zawieje/zamiecie śnieżne/ intensywne opady śniegu

IMGW-PIB OSTRZEGA wielkopolskie, zawieje śnieżne w dzień 16.03 i w nocy 16/17.03, intensywne opady śniegu od 5 cm do 10 cm , porywy wiatru do 60 km/h.