Aktualności

16.05.2017

Przedszkolandia 2017

W czwartkowe przedpołudnie, 11 maja br. odbyła się kolejna edycja przeglądu piosenki przedszkolnej – Przedszkolandia, na którą zaproszone zostały przedszkolaki z terenu całej gminy wraz ze swoimi wychowawcami i rodzicami. W tegorocznej edycji udział wzięli również… przedstawiciele tutejszego samorządu, w osobach Burmistrza Książa Wlkp., Pana Teofila Marciniaka oraz Zastępcy Przewodniczącego Rady Miejskiej w Książu Wlkp., Pana Krzysztofa Sójki.

Za piękne wykonania piosenek z dziecięcego repertuaru, oprócz nagrody w postaci gromkich braw publiczności, przedszkolaki i ich wychowawcy, otrzymali dyplomy oraz drobne upominki. Swoimi umiejętnościami wokalnymi pochwalili się również zaproszeni goście, którzy zaśpiewali piosenkę pt. „Zuzia, lalka nieduża”  Następnie, wszyscy uczestnicy przeglądu zaproszeni zostali na słodki poczęstunek. Poza tym, na najmłodszych piosenkarzy, czekały niespodzianki w postaci dmuchanych zamków, zjeżdżalni oraz trampoliny. Dodatkowo, naszych młodych podopiecznych zabawiał animator na szczudłach. Były balony, bańki mydlane i dużo muzyki. A co najważniejsze, wszędzie było widać roześmiane, zadowolone dziecięce buzie.

W imieniu organizatorów Przedszkolandii, dziękujemy wszystkim, którzy chętnie i bezinteresownie zaangażowali się w przygotowanie imprezy.

Galeria