Aktualności

11.07.2019

Mieszkańcy Gminy Książ Wlkp. z wizytą w La Guerche de Bretagne

We wtorek, 10 lipca, 53-osobowa grupa przedstawicieli z Gminy Książ Wlkp. wyruszyła do La Guerche de Bretagne – malowniczego miasteczka we Francji. W ramach trwającej od 26 lat współpracy pomiędzy gminami, mieszkańcy Książa Wlkp. i okolic, będą gościć w Bretanii i zwiedzać okoliczne atrakcje aż do wtorku, 16 lipca.

09.07.2019

Apel do rolników o bezpieczeństwo podczas żniw

Okręgowy Inspektor Pracy w Poznaniu, Pani Stanisława Ziółkowska skierowała do rolników posiadających gospodarstwo na terenie naszej Gminy, apel o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas tegorocznych żniw.

09.07.2019

Badania ankietowe prowadzone na terenie Gminy Książ Wlkp.

Główny Urząd Statystyczny w Poznaniu informuje, że w wylosowanych gospodarstwach rolnych mieszczących się na terenie Gminy Książ Wlkp. ankieterzy statystyczni realizują badania ankietowe.

09.07.2019

Ósmy numer Informatora gminnego już dostępny!

Urząd Miejski w Książu Wlkp. uprzejmie informuje, iż ukazał się kolejny numer bezpłatnego Informatora Gminy Książ Wlkp., który w najbliższych dniach zostanie dostarczony do Państwa domostw.

09.07.2019

Prince Summer Festival czyli największa dyskoteka w okolicy już w sobotę

Centrum Kultury Książ Wlkp. serdecznie zaprasza na kolejną odsłonę Prince Summer Festival, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 13 lipca w ksiąskim amfiteatrze. Na scenie zawita jedna z najbardziej znanych postaci muzyki klubowej – DJ Hazel.

09.07.2019

Poczuj klimat Dzikiego Zachodu w Silverado City – ostatnie dni na zapisy

Chcesz przenieść się na Dziki Zachód? Zobaczyć napad na bank, konne show czy Sheriffa z bronią w ręku? Już w najbliższy piątek, 12 lipca, możesz się wybrać do Silverado City razem z Centrum Kultury Książ Wlkp. Nie ma co zwlekać z zapisami – najpóźniej do środy, 10 lipca można się zgłaszać w ksiąskim CK.