Aktualności

12.02.2019

Kobiety Gospodarcze i Wyjątkowe, czyli nowa odsłona KGW

We wtorek 19 lutego o godzinie 13.00 w sali wiejskiej w Charłubiu odbędzie się spotkanie informacyjno-warsztatowe pt. „ Kobiety Gospodarcze i Wyjątkowe, czyli nowa odsłona KGW

08.02.2019

„Wspólnie dla wielkopolskiej wsi” – spotkanie dla rolników i mieszkańców wsi

Kierownik Biura Powiatowego ARiMR w Śremie zaprasza na spotkanie informacyjne dla rolników i mieszkańców wsi, organizowane pod patronatem Wojewody Wielkopolskiego pt. „Wspólnie dla wielkopolskiej wsi”, które odbędzie się w środę, 6 marca 2019r. o godz. 10:00 w sali wiejskiej w Mórce przy ul. Wiatrakowej 3. Poniżej znajdą Państwo program spotkania.

08.02.2019

„Nasz pomysł na ochronę środowiska” zaproszenie do udziału w konkursie

Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu zaprasza do udziału w Konkursie „Nasz pomysł na ochronę środowiska”.

To już czwarta jego edycja, która tym razem zatytułowana została „Nasz wpływ na zmiany klimatyczne”. Jak zaznaczają organizatorzy celem konkursu jest edukacja i podnoszenie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży, zarówno poprzez promowanie pozytywnych zachowań w zakresie ochrony środowiska i przyrody, jak i zwracanie uwagi na zagrożenia dla tych wspólnych dóbr występujące w otaczającym nas świecie.

06.02.2019

Rada Miejska w Książu Wlkp. ma nową Radną

Zarządzeniem Wojewody Wielkopolskiego pierwsza niedziela lutego wyznaczona została na przeprowadzenie wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej w Książu Wlkp. W ich następstwie 14. Radnym (a w zasadzie Radną) ksiąskiego organu stanowiącego, została Pani Bogumiła Maria Andrzejczak z Książa Wlkp.

05.02.2019

Spotkanie informacyjne ZMIANY W PODATKACH’2019

Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego - Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości i Urząd Skarbowy w Śremie zapraszają przedsiębiorców i pracowników działów finansowo-księgowych oraz zainteresowanych problematyką podatkową do udziału w spotkaniu na temat zmian w podatkach 2019.Odbedzie się ono 12 lutego 2019 r. o godz. 16.00 w sali multimedialnej Biblioteki Publicznej im. Heliodora Święcickiego w Śremie.

05.02.2019

Najwyższa jakość dla FIEDLER s.c. z Chrząstowa

We wtorek, 5 lutego gośćmi Burmistrza Książa Wlkp. byli Państwo Dorota i Eugeniusz Fiedler, właściciele Przedsiębiorstwa Handlowo- Usługowego FIEDLER s. c.,  wyróżnieni certyfikatem Najwyższa Jakość.