Aktualności

10.10.2016

Komunikat

Komunikat dotyczący obliczania wyniku głosowania przeprowadzonego w terminie od 01 do 30 września 2016r. w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Książ Wlkp. na 2017 rok.

10.10.2016

Obowiązki podmiotów w zakresie korzystania ze środowiska

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu opracował broszurę informacyjną dla podmiotów korzystających ze środowiska na terenie województwa wielkopolskiego.

07.10.2016

Małżeństwa na medal!

W środę, 5 października w sali Centrum Kultury Książ Wlkp. odbyła się podniosła uroczystość wręczenia medali Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. W uroczystości udział wzięli: Burmistrz Książa Wlkp., Pan Teofil Marciniak, Przewodniczący Rady Miejskiej w Książu Wlkp., Pan Sławomir Przybylski oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, Pani Zdzisława Wilak. Na tę wyjątkową okazję zaproszone zostały pary małżeńskie, które w tym roku obchodzą Jubileusz Złotych, Diamentowych i Żelaznych Godów Małżeńskich.

07.10.2016

Szkolne Święto Talentów w Mchach

Święto mchowskiej Szkoły - jak co roku - miało miejsce 4 października, w dniu nadania Szkole imienia Księdza Arcybiskupa Antoniego Baraniaka.

05.10.2016

Noc Naukowców – jedyna taka noc w roku …

Już po raz piąty uczniowie Zespołu Szkół w Mchach wzięli udział w niezwykłym wydarzeniu, jakim jest - organizowana w ramach Festiwalu Nauki - NOC NAUKOWCÓW.

04.10.2016

Głosowanie zakończone – karty przeliczone

Piątek, 30 września br. był ostatnim dniem, w którym można było oddać głos w trwającym przez cały miesiąc głosowaniu w I edycji Budżetu Obywatelskiego Gminy Książ Wlkp. na 2017 rok. Z kolei, w poniedziałek, 3 października w samo południe nastąpiło otwarcie urny z kartami do głosowania, wydruk kart z głosami przekazanymi drogą elektroniczną oraz przeliczenie wszystkich, biorących udział w głosowaniu, kart.