Aktualności

06.02.2017

Warsztaty dla podmiotów korzystających ze środowiska

Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu organizuje dwie tury warsztatów pt. „Obowiązki podmiotów w zakresie korzystania ze środowiska”, które odbędzie się w dniu 22 i 28 lutego 2017 r. o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu – al. Niepodległości 34 w Poznaniu, sala sesyjna.

Podczas warsztatów zostaną omówione najnowsze regulacje prawne w zakresie ochrony środowiska, także ich interpelacje. Przedmiotowa wiedza jest niezbędna do przestrzegania i prawidłowego wypełniania obowiązków z zakresu ochrony środowiska, a tym samym uniknięcia sankcji finansowych określonych przepisami prawa. Uczestnicy będą mieli szansę na zdobycie umiejętności samodzielnego sporządzania sprawozdań wynikających z obowiązujących przepisów. Warsztaty przeznaczone są dla lokalnych przedsiębiorców, jednostek organizacyjnych oraz wszystkich podmiotów korzystających ze środowiska. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zgłoszeń proszę dokonywać do dnia 17 lutego 2017 r. drogą elektroniczną na jeden z adresów: magdalena.jachowska@umww.pl lub marzena.kicinska@umww.pl

Szczegółowych informacji w sprawie warsztatów udziela Pani Edyta Sawko pod numerem tel. 61 626 64 21.