Aktualności

05.09.2016

Wakacje na Orliku

Wakacyjne gry i zabawy na Orliku okazały się doskonałym pomysłem na spędzanie wolnego czasu. W lipcu, od poniedziałku do piątku, w godzinach popołudniowych, na boisku odbywały się zajęcia dla dzieci prowadzone przez animatorów. Chętnych do aktywnej zabawy nie brakowało.

Wśród proponowanych form aktywności każdy z uczestników znalazł coś dla siebie. Można było nie tylko pograć w piłkę nożną, ale i siatkówkę, koszykówkę czy tenis ziemny. Ponadto na dzieci czekały różnego rodzaju gry i zabawy. Wakacyjne zajęcia miały na celu zachęcić najmłodszych do sportowego stylu życia, bez względu na ich umiejętności i predyspozycje fizyczne, a także wyrobić zamiłowanie do ćwiczeń i ruchu na świeżym powietrzu.

W lipcowe weekendy odbywały się także rozgrywki III Letniej Ligi Orlika Gminy Książ Wlkp., w której tym razem wystartowało 6 lokalnych drużyn.

Z kolei sierpniowe zajęcia na Orliku odbywały według stałego rocznego cyklu treningowego, zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Podsumowaniem wakacyjnego sezonu było zakończenie III Letniej Ligi Orlika Gminy Książ Wlkp. Po finałowym meczu, Burmistrz Książa Wlkp., Pan Teofil Marciniak wręczył zwycięskim drużynom puchary.

A końcowa klasyfikacja III Letniej Ligi Orlika przedstawiała się następująco:

  1. miejsce - Orlik Książ Wlkp.
  2. miejsce - Burza Chwałkowo
  3. miejsce - Walczak Zakrzewo

Galeria