Aktualności

21.01.2019

Centrum Pomocy Przedsiębiorcy

Biznes.gov.pl to nowoczesny serwis informacyjno – usługowy stworzony przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii dla osób zamierzających rozpocząć i prowadzących działalność gospodarczą. Celem portalu jest pomoc w realizacji spraw związanych z zakładaniem i prowadzeniem działalności oraz uproszczenie formalności niezbędnych do założenia i prowadzenia firmy.

Jednym z najważniejszych funkcjonalności serwisu jest Centrum Pomocy Przedsiębiorcy biznes.gov.pl. Jest to punkt informacyjny w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej, przeznaczonym dla przedsiębiorców i administracji. Centrum obsługuje użytkowników Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) oraz serwisu biznes.gov.pl.

Celem portalu jest pomoc przedsiębiorcom w realizacji spraw on-line związanych z prowadzeniem firmy w Polsce i zagranicą.

Serwis Biznes.gov.pl jest źródłem wiedzy dla przedsiębiorcy na temat przepisów, procedur urzędowych i zmian w prawie związanych z prowadzeniem firmy.

W związku z powyższym zapraszamy do skorzystania ze strony internetowej Biznes.gov.pl

Linki do strony: 

https://www.biznes.gov.pl/pl

https://www.biznes.gov.pl/pl/centrum-pomocy 

https://www.biznes.gov.pl/pl/o-nas?utm_source=ceidg&utm_medium=komunikatWEW&utm_campaign=komunikaty&utm_content=materialy_informacyjne