Aktualności

18.01.2017

„Urząd (ksiąski) od podszewki”

W bieżącym roku szkolnym uczniowie ksiąskiego Gimnazjum realizują - przy współpracy z Centrum Edukacji Obywatelskiej - ogólnopolski program Młody Obywatel. Jego celem jest promowanie wiedzy na temat społeczności lokalnej oraz pokazanie sposobów, dzięki którym młodzi ludzie mogą aktywnie działać w najbliższym otoczeniu. Opiekę nad projektem, sprawują dwie Panie nauczycielki: Anna Tomczak i Teresa Janasik.

18.01.2017

Pierwsze w tym roku spotkanie Burmistrza z sołtysami

We wtorkowe popołudnie, 17 stycznia Burmistrz Książa Wlkp., Pan Teofil Marciniak spotkał się w tut. Urzędzie z sołtysami Gminy Książ Wlkp. Podczas zebrania, w którym udział wzięło większość przewodniczących jednostek pomocniczych, zostały poruszone różnego rodzaju kwestie dotyczące funkcjonowania sołectw i całej gminy.

13.01.2017

Koncert Noworoczny 2017

5 stycznia br. z inicjatywy Dyrektora szkoły, Pani Małgorzaty Stefaniak w Szkole Podstawowej im. Wiosny Ludów w Książu Wlkp. - już po raz drugi - odbył się Koncert Noworoczny

12.01.2017

Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej w Urzędzie Miejskim w Książu Wlkp.

Przypominamy, iż na mocy porozumienia zawartego pomiędzy Starostą Śremskim i Burmistrzem Książa Wlkp., począwszy od 2016 roku, uruchomiona została nieodpłatna pomoc prawna na rzecz uprawnionych mieszkańców gminy Książ Wlkp.

10.01.2017

Wyróżnienie za najwyższą jakość produktów i usług

We wtorek, 10 stycznia gośćmi Burmistrza Książa Wlkp. byli Państwo Dorota i Eugeniusz Fiedler, właściciele Przedsiębiorstwa Handlowo- Usługowego FIEDLER s. c., tegoroczni laureaci certyfikatu Najwyższa Jakość, przyznanego przez kapitułę konkursową Wielkopolskiego Stowarzyszenia Badań nad Jakością Centrum Badań i Monitorowania Jakości za profesjonalizm, fachowość i najwyższy, gwarantowany poziom świadczonych usług.

09.01.2017

Badanie aktywności ekonomicznej ludności na terenie Gminy Książ Wlkp.

Na prośbę Urzędu Statystycznego w Poznaniu, uprzejmie informujemy, że w roku 2017 na terenie gminy Książ Wlkp., realizowane będzie Badanie aktywności ekonomicznej ludności.