Aktualności

08.03.2017

Pierwszy Paczkomat w Książu Wlkp.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Gminy Książ Wlkp. z dniem 1 marca 2017 r. Firma InPost uruchomiła Paczkomat przy ul. Stacha Wichury.

Paczkomat firmy InPost został zainstalowany przy drodze wjazdowej do budynku Urzędu Miejskiego w Książu Wlkp.

Całodobowy dostęp przez 7 dni w tygodniu, intuicyjna i prosta obsługa, szybkość dostawy przesyłek - to największe zalety tego urządzenia. W czasach dynamicznie rozwijającej się sprzedaży internetowej rozwiązanie to umożliwia sprawne nadawanie i odbieranie zakupionych towarów. Sprawne korzystanie z innowacyjnych terminali do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek dodatkowo umożliwiają czytniki kart płatniczych wyposażone w rozwiązania do płatności zbliżeniowych. Dzięki temu klienci mogą zapłacić w wygodny i szybki sposób za nadanie paczki lub odebranie przesyłki za pobraniem.

Paczkomaty InPost są doceniane zarówno przez detalistów, jak i konsumentów na całym świecie. Wyróżnia je innowacyjność i wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych. Dzięki rewolucyjnemu serwisowi SzybkieZwroty.pl obsługiwanemu przez Paczkomaty InPost osoby dokonujące zakupów online mogą bezpłatnie wymieniać lub zwracać towary do e-sklepów w jednym miejscu.

Paczkomaty InPost stanowią aktualnie największą na świecie sieć do samodzielnego nadawania i odbierania paczek przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu, bez kolejek i w dogodnej lokalizacji, zapewniając tym samym najwyższy poziom obsługi logistycznej dla towarów zamawianych w internecie. Urządzenia uszyte na miarę dzisiejszych czasów są już dostępne na 22 międzynarodowych rynkach.

Więcej informacji na temat Paczkomatu można znaleźć na stronie https://inpost.pl/.