Aktualności

11.12.2017

Podsumowanie sezonu sportowego na Orliku

Zajęcia na obiekcie sportowym Moje Boisko ORLIK 2012 w Książu Wlkp. w roku 2017 tradycyjnie rozpoczęły się z początkiem marca. Zainteresowanie Orlikiem w tym sezonie było bardzo duże, szczególnie wśród dzieci i młodzieży. Oprócz regularnych zajęć i treningów, Animatorzy Sportu organizowali i nadzorowali wiele przedsięwzięć sportowych, których tematem przewodnim była piłka nożna.

11.12.2017

XII Śremska Gala Wolontariatu

W Mikołajkowy wieczór, 6 grudnia br. odbyła się XII Gala Wolontariatu organizowana przez Lokalne Centrum Wolontariatu przy Fundacji na Rzecz Rewaloryzacji Miasta Śrem.

11.12.2017

Podziękowanie
za włączenie się w świąteczną zbiórkę żywności

Ośrodek Pomocy Społecznej w Książu Wlkp. składa serdeczne podziękowania mieszańcom Gminy Książ Wlkp.  za włączenie się w świąteczną zbiórkę żywności, która miała miejsce w dniach od 1 do 3 grudnia br. oraz za bezinteresowną pracę wolontariuszy. Dzięki Państwa ofiarności zebrano łącznie 513 kg żywności, która jeszcze przed Świętami, trafi do najbardziej potrzebujących mieszkańców Gminy!

08.12.2017

W mikołajkowo- świątecznym klimacie…

W minioną niedzielę, 3 grudnia, na ksiąskim rynku poczuć można było magiczną atmosferę zbliżających się Świat Bożego Narodzenia. A wszystko to, za sprawą Mikołajek, które podobnie jak w latach ubiegłych, ściągnęły do Książa prawdziwe tłumy zarówno mieszkańców Gminy, jak i przyjezdnych gości.

06.12.2017

Konsultacje społeczne

Zapraszamy organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie działające na terenie Gminy Książ Wlkp., do zaopiniowania projektu uchwały