Aktualności

12.10.2016

Spotkanie z sołtysami oraz przedstawicielami organizacji pozarządowych

W poniedziałkowe popołudnie, 10 października w siedzibie tut. Urzędu odbyło się spotkanie Burmistrza Książa Wlkp., Pana Teofila Marciniaka z sołtysami Gminy Książ Wlkp. Podczas zebrania, w którym udział wzięło większość przewodniczących jednostek pomocniczych, przedstawione zostały informacje, m.in. na temat składu osobowego oraz procedury działania Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.

10.10.2016

Przebudowa drogi w Chrząstowie – informacja dla mieszkańców.

Burmistrz Książa Wlkp. informuje, że w dniu 11 października 2016 r. rozpoczną się prace budowlane polegające na przebudowie drogi w Chrząstowie (na odcinku od drogi wojewódzkiej w kierunku Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Przedszkola łącznie ze skrzyżowaniem z tą drogą).

10.10.2016

Komunikat

Komunikat dotyczący obliczania wyniku głosowania przeprowadzonego w terminie od 01 do 30 września 2016r. w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Książ Wlkp. na 2017 rok.

10.10.2016

Obowiązki podmiotów w zakresie korzystania ze środowiska

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu opracował broszurę informacyjną dla podmiotów korzystających ze środowiska na terenie województwa wielkopolskiego.

07.10.2016

Małżeństwa na medal!

W środę, 5 października w sali Centrum Kultury Książ Wlkp. odbyła się podniosła uroczystość wręczenia medali Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. W uroczystości udział wzięli: Burmistrz Książa Wlkp., Pan Teofil Marciniak, Przewodniczący Rady Miejskiej w Książu Wlkp., Pan Sławomir Przybylski oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, Pani Zdzisława Wilak. Na tę wyjątkową okazję zaproszone zostały pary małżeńskie, które w tym roku obchodzą Jubileusz Złotych, Diamentowych i Żelaznych Godów Małżeńskich.

07.10.2016

Szkolne Święto Talentów w Mchach

Święto mchowskiej Szkoły - jak co roku - miało miejsce 4 października, w dniu nadania Szkole imienia Księdza Arcybiskupa Antoniego Baraniaka.