Aktualności

10.04.2017

Biblioteczna statystyka, czyli co nieco o naszych czytelnikach i książkach w 2016r.

Początek roku to czas różnego rodzaju podsumowań. Nie mogło ich również zabraknąć w Bibliotece Publicznej w Książu Wlkp. I tak: 984 osoby – tylu czytelników było zapisanych w publicznej książnicy na koniec 2016 r.

07.04.2017

Debata społeczna pt. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ”

W minioną środę, uczestnicy spotkania zorganizowanego w ramach Międzynarodowego Dnia Inwalidów i Osób Niepełnosprawnych w Kiełczynku, wzięli udział w debacie społecznej pt. Porozmawiajmy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ, zorganizowanej przez Komendę Powiatową Policji w Śremie.

06.04.2017

Międzynarodowy Dzień Inwalidów i Osób Niepełnosprawnych w Kiełczynku

W środę, 5 kwietnia członkowie Koła nr 2 w Książu Wlkp. Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, w ramach Międzynarodowego Dnia Inwalidów i Osób Niepełnosprawnych, zorganizowali uroczyste spotkanie. Odbyło się ono w świetlicy wiejskiej w Kiełczynku, a przygotowane zostało we współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Książu Wlkp.

05.04.2017

Trwa rekrutacja do gminnych szkół i przedszkoli

Przypominamy, iż od środy 29 marca można zgłaszać dziecko do klasy pierwszej szkoły podstawowej, jak również zapisać swoją pociechę do publicznego przedszkola w Książu Wlkp. lub do oddziału przedszkolnego zlokalizowanego w Szkole Podstawowej w Chwałkowie Kościelnym, Konarzycach lub w Mchach.

04.04.2017

Badanie ankietowe na terenie Gminy Książ Wlkp.- podróże mieszkańców

Na prośbę Urzędu Statystycznego w Poznaniu, uprzejmie informujemy, że w kwietniu br. na terenie Gminy Książ Wlkp., realizowane będzie badanie pt. Uczestnictwo mieszkańców Polski (rezydentów) w podróżach.

04.04.2017

Badanie ankietowe na terenie Gminy Książ Wlkp.-
technologie informacyjno-telekomunikacyjne w gospodarstwach domowych

Na prośbę Urzędu Statystycznego w Poznaniu, uprzejmie informujemy, że w miesiącach kwietniu i maju br. na terenie Gminy Książ Wlkp., realizowane będzie badanie dotyczące Wykorzystania technologii informacyjno-telekomunikacyjnych w gospodarstwach domowych (SSI-10).