Aktualności

04.09.2017

Jubileusz Złotych i Diamentowych Godów Małżeńskich

W miniony czwartek, w  sali Centrum Kultury w Książu Wlkp., odbyła się niecodzienna uroczystość - wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Na to doniosłe spotkanie, zaproszone zostały pary małżeńskie z Gminy Książ Wlkp., obchodzące w tym roku Jubileusz Złotych i Diamentowych Godów Małżeńskich.

30.08.2017

Komunikat dot. zaniechania poboru podatku od spadków i darowizn

Na prośbę Urzędu Skarbowego w Śremie, przekazujemy komunikat dotyczący Zaniechania poboru podatku od spadków i darowizn od podatników, którzy ucierpieli w wyniku nawałnic w sierpniu br. 

30.08.2017

Kolorowo w lokalnej prasie i telewizji…

Zwycięska, barwna inicjatywa zrealizowana w Chwałkowie Kościelnym w ramach pierwszej edycji ksiąskiego Budżetu Obywatelskiego cieszyła się sporym zainteresowaniem mieszkańców, przyjezdnych gości, ale także lokalnej prasy i telewizji.

29.08.2017

Losowanie numerów zadań
zgłoszonych do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Książ Wlkp. na 2018 rok

W poniedziałek, 28 sierpnia o godzinie 15.00 w Urzędzie Miejskim w Książu Wlkp. odbyło się losowanie numerów zadań zgłoszonych do drugiej edycji ksiąskiego Budżetu Obywatelskiego .

29.08.2017

Wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego

W ostatni poniedziałek sierpnia w Urzędzie Miejskim w Książu Wlkp. odbyło się uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

29.08.2017

Spotkanie organizacyjne z dyrektorami szkół

W przededniu rozpoczynającego się 4 września roku szkolnego 2017/2018, w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Książu Wlkp. odbyło się spotkanie organizacyjne z dyrektorami szkół.