Aktualności

03.12.2018

Zapraszamy do udziału w projekcie pt. Akademia aktywności zawodowej

Akademickie Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno- Edukacyjnych wraz z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Poznaniu zaprasza do udziału w projekcie pt. Akademia aktywności zawodowej. Jest to inicjatywa skierowana do osób niepracujących powyżej 30 roku życia i ma na celu zwiększenie szans na zatrudnienie poprzez rozwój zawodowy.

03.12.2018

Kolejne przejścia dla pieszych oświetlone

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, na przełomie października i listopada, w Książu Wlkp. pojawiły się kolejne oprawy LED-owe. Tym razem lampami doświetlono przejście dla pieszych przy pasach znajdujących się w pobliżu miejscowej szkoły, przy ul. Stacha Wichury. Dzięki zastosowanemu punktowemu oświetleniu, piesi korzystający z tych pasów, są zdecydowanie bardziej widoczni, co z kolei przekłada się na poprawę ich stanu bezpieczeństwa.

29.11.2018

Biała sobota w ZUS

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na dzień otwarty pod hasłem Biała sobota. Odbędzie się ona już 1 grudnia, w godzinach od 9.00 do 13.00 w śremskim Zakładzie Usług Społecznych. 

29.11.2018

PRAWO PRACY 2019 – spotkanie dla przedsiębiorców

Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego – Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne nt. zmian w zakresie prowadzenia akt osobowych i archiwizacji dokumentacji kadrowo-płacowej. Odbędzie się ono 3 grudnia br. o godz. 16.00 w sali multimedialnej Biblioteki Publicznej im. Heliodora Święcickiego w Śremie, ul. Grunwaldzka 10.

29.11.2018

Zimowe utrzymanie dróg na terenie
Gminy Książ Wlkp. w sezonie 2018/2019

Urząd Miejski w Książu Wlkp. podaje - w załączeniu do wiadomości - informację nt. instytucji i firm odpowiedzialnych za zimowe utrzymanie dróg znajdujących się na terenie Gminy Książ Wlkp. w sezonie 2018/2019, wraz ich danymi kontaktowymi.

27.11.2018

Mchowska „Sztafeta dla Niepodległej”

Na kilka dni przed głównymi obchodami, Szkoła Podstawowa w Mchach na sportowo uczciła 100. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości organizując biegi pod nazwą „Sztafeta dla Niepodległej”, w których udział wzięli uczniowie wszystkich gminnych szkół podstawowych.