Aktualności

18.10.2017

Zakończono konsultacje społeczne dotyczące propozycji lokalizacji budowy
hali widowiskowo – sportowej w Książu Wlkp.

Piątek, 13 października był ostatnim dniem, w którym mieszkańcy mogli wyrazić swoją opinię odnośnie propozycji lokalizacji budowy hali widowiskowo – sportowej w Książu Wlkp. W tym bowiem czasie zakończyły się trwające kilkanaście dni, konsultacje społeczne.

18.10.2017

Wystawa poplenerowa „Piąte spojrzenie- Mchy, Sebastianowo, Charłub”

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia kolejnej wystawy poplenerowej, zatytułowanej „Piąte spojrzenie- Mchy, Sebastianowo, Charłub”, znajdującej się w holu tutejszego Urzędu. Ekspozycja ta, jest rezultatem V edycji pleneru fotograficznego, który odbył się w kwietniu tego  roku.

16.10.2017

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej zwany powszechnie Dniem Nauczyciela obchodzony jest 14 października. Samo święto upamiętnia powołanie do życia Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego właśnie 14 października 1773r.

16.10.2017

Znamy wyniki II edycji Budżetu Obywatelskiego Gminy Książ Wlkp. na 2018 rok !

W wyniku przeprowadzonej, w ostatnich dniach, weryfikacji kart do głosowania, które uczestniczyły w II edycji ksiąskiego Budżetu Obywatelskiego oraz po przeliczeniu ważnie oddanych głosów na poszczególne zadania, Komisja ustaliła wyniki.

13.10.2017

Komunikat dotyczący obliczania wyniku głosowania

Poniżej znajdą Państwo komunikat dotyczący obliczania wyniku głosowania przeprowadzonego w terminie od 01 do 29 września 2017 r. w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Książ Wlkp. na 2018 rok.

10.10.2017

Orkan Ksawerego w Gminie Książ Wlkp.

Wichura, która przeszła w zeszłym tygodniu przez Polskę, czyniąc największe straty w naszym województwie, niestety nie ominęła i Gminy Książ Wlkp.