Aktualności

16.07.2019

Zapraszamy do zgłaszania zadań do Budżetu Obywatelskiego Gminy Książ Wlkp. na 2020 rok - pozostało tylko 2 tygodnie!

Przypominamy, iż od początku czerwca trwa kampania informacyjno-promocyjna dotycząca Budżetu Obywatelskiego Gminy Książ Wlkp. na 2020 rok. Jeszcze przez najbliższe 2 tygodnie, do 31 lipca br., mieszkańcy naszej Gminy mogą zgłaszać projekty do realizacji w ramach ksiąskiego budżetu partycypacyjnego. Do dnia dzisiejszego, do tutejszego Urzędu wpłynął 1 wniosek. Zachęcamy zatem do czynnego uczestnictwa w bieżącej edycji i składania Formularzy zgłoszenia projektów.

Wszystkie niezbędne informacje, w tym zasady zgłaszania projektów, warunki, jakie powinien spełnić zgłoszony projekt, a także wymagane formularze i druki znajdziecie Państwo na stronie internetowej Gminy pod adresem http://www.ksiaz-wlkp.pl/?spage=48&boed=4&boid=0.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, nasuwające się w trakcie przygotowywania dokumentacji, jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach pracy Urzędu: w poniedziałek od 8.00 do 16.00, a od wtorku do piątku, od 7.00 do 15.00. Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. 61 2822021 lub mailowego budżet.obywatelski@ksiaz-wlkp.pl.