Archiwum

Maj 2013

29.05.2013

Festyn rodzinny „Dzieci dzieciom”

W imieniu Dyrekcji oraz Rady Rodziców Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Książu Wlkp. zapraszamy wszystkich na rodzinny festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 1 czerwca br. w Parku Miejskim w Książu Wlkp.

29.05.2013

„Pamięć o codzienności, pamięcią przyszłości”

Biblioteka Publiczna w Książu Wlkp. oraz Średzkie Towarzystwo Fotograficzne zapraszają 7czerwca br. (tj. piątek) do Biblioteki Publicznej w Książu Wlkp. na wernisaż wystawy poplenerowej pleneru fotograficznego „Pamięć o codzienności, pamięcią przyszłości” Książ Wlkp. 2013r.

29.05.2013

Dzień Samorządu Terytorialnego w Pałacu Prezydenckim

W dniu 28 maja 2013 r. Burmistrz Książa Wlkp. Teofil Marciniak wraz z Burmistrzem Dolska Henrykiem Litka oraz Wójtem Brodnicy Markiem Pakowskim na zaproszenie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego uczestniczył w spotkaniu z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.

27.05.2013

FESTYN PARAFIALNY

W słoneczną niedzielę 19 maja w Parku Miejskim w Książu Wlkp. odbył się Festyn Parafialny pod hasłem „Razem bawimy się i śpiewamy”. Organizatorami plenerowej imprezy byli: Chór Consensus, Parafia Wniebowzięcia NMP i św. Mikołaja i Parafia Św. Antoniego Padewskiego.

27.05.2013

Badanie satysfakcji klientów Urzędu Miejskiego

W ramach realizacji Projektu pn. Doskonalenie funkcjonowania JST poprzez wdrożenie systemowego podejścia do zarządzania z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, w dniach od 02 do 31 maja 2013r. przeprowadzane będzie badanie satysfakcji klientów Urzędu Miejskiego w Książu Wlkp.